ODŻYWKA Z NAJWIĘKSZĄ ILOŚCIĄ BIAŁKA

65

Wielu sportowców różnych dyscyplin często łączy to samo odwieczne pytanie:

JAKA ODŻYWKA MA NAJWIĘCEJ BIAŁKA?

Zrobiliśmy porządny research, rozmawialiśmy z wieloma specjalistami od żywienia sportowego, sprawdziliśmy opinie trenerów i odwiedziliśmy sklepy z odżywkami. Po wielu godzinach konsultacji doszliśmy do wniosku, że:

ODŻYWKA BIAŁKOWA EKSTENSOR (IZOLAT BIAŁKOWY) TO NAJLEPSZA ODŻYWKA BIAŁKOWA ZAWIERAJĄCA NAJWIĘCEJ BIAŁKA

Wysokiej jakości białko potrzebne jest sportowcom do budowy masy mięśniowej oraz regeneracji. Wielu sportowców trenujących intensywnie potrzebuje dodatkowe ilości białka, aby nie tracić mięśni i aby je rozwijać. Najlepsze wysokiej jakości białko to oczywiście to pozyskiwane z naturalnych źródeł zwierzęcych (aminokwasy zbliżone do ludzkich) – tak więc cennym źródłem białka są chude kurczaki, ryby czy wołowina.

Budując jednak masę mięśniową, nie zawsze jesteśmy w stanie dostarczać regularnie 2-3 gramów białka na kilogram masy ciała co kilka godzin, dlatego sportowcy a szczególnie w sportach siłowych i kulturystyce uzupełniają dzienna dietę odżywką proteinową.

JAKĄ ODŻYWKĘ BIAŁKOWĄ WYBRAĆ DO BUDOWANIA MASY?

Tutaj przydaje się nasz research. W poszukiwaniach najlepszej odżywki białkowej sugerowaliśmy się głównie jakością i wydajnością preparatu białkowego, gdyż wyszliśmy z założenia, że jeśli „jesteś tym, co jesz” – to nie chcesz być słabej jakości suplementem. Wyłoniona przez nas odżywka białkowa jest w formie izolatu białkowego, tak więc zawiera możliwie najbardziej skoncentrowane białko najwyższej jakości, w osiągane w procesach technologicznych, których i tak nikt nie rozumie, ale które brzmią jak tajemnice NASA i dobrze o nich wspomnieć na opakowaniu. Zawartość białka to aż 97% więc popatrzmy na krótkie podsumowanie w punktach poniżej.

  1. zawartość czystego białka 97%
  2. brak jakichkolwiek innych substancji – odżywka białkowa bez cukru, słodzika, bez dodatków smakowych, bez zapachu oraz bez węglowodanów
  3. 29 gram czystego białka w przeciętnej porcji (30g)
  4. Bez „wypasionego” opakowania za które dodatkowo płacisz
  5. zawartość tłuszczu 1.3 g zawartość węglowodanów 0g
  6. Najwyższa przyswajalność białka –  BV 159

Bardzo dużo odżywek białkowych znalezionych w sklepach, to mocne twory marketingowe – dlatego radzimy przeanalizować skład. Okazuje się, że bardzo często „odżywka jedynie białkowa” ma słodziki, mnóstwo innych polepszaczy a nawet cukier. Jeśli liczysz naprawdę na dobre efekty po wysiłku treningowym to na pewno pyszny smak odżywki białkowej będzie dla Ciebie sprawą drugorzędną a to czego szukasz to czyste dobrej jakości białko.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here