Najlepszy nawilżacz powietrza do domu

152

 

Testując nawilżacze powietrza na zimę, szukaliśmy kandydata na najlepszy nawilżacz, czyli taki, który jest dość pojemny, posiada nowoczesne rozwiązania, jest cichy i skutecznie nawilża powietrze. Odrzuciliśmy nawilżacze posiadające te same parametry, ale które są droższe ze względu na wyszukany design, logotypy itd. Skupiliśmy się na tym, aby nawilżacz był atrakcyjny cenowo, lecz sprawdzony i mogący sprostać naszym oczekiwaniom i po wielu godzinach analiz jesteśmy przekonani, że:

NAWILŻACZ ULTRADŹWIĘKOWY HB AIR SONIC TO NAJLEPSZY NAWILŻACZ  POWIETRZA DO DOMU

Co skłoniło nas na wybór tego nawilżacza powietrza? Oto jak zwykle krótkie podsumowanie sytuacji.

  1. Nawilżacz posiada 3 poziomy nawilżania powietrza
  2. Jonizator powietrza w zestawie
  3. Filtr wody przez rozpylaniem jej w powietrze
  4. Możliwość ustawienia żądanej wilgotności powietrza
  5. Ultradźwiękowe rozbijanie wody na bardzo małe elementy przez co mgiełka unosi się łatwiej i dociera w różne miejsca pomieszczenia
  6. Pilot dla leniwych oraz filtr wody w zestawie
  7. Kosztuje do 200 zł w Saturn

Oczywiście nawilżaczy powietrza do domu w podobnej konfiguracji jest więcej ale oferują zbliżone funkcje, tak więc wybraliśmy urządzenie najlepsze cenowo. Ciekawy kulisty wygląd dodaje uroku, choć posiada także praktyczną funkcję – ten nawilżacz powietrza jest pojemny, ponieważ mieści 3.3 litra wody. Pracuje cicho (35 dB) i powinien być użyteczny w każdym pomieszczeniu.

Pamiętajcie jednak – aby kontrolować wilgotność powietrza i utrzymywać ją w granicach 40%-60% ponieważ zbyt wilgotne i podgrzane przez kaloryfery powietrze to świetna pożywka dla roztoczy. Idealna temperatura do spania to 18-19 stopni a do funkcjonowania około 20-21 stopni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here