Najlepszy oczyszczacz powietrza do 1000 zł

71

Jako że jesteśmy z Krakowa (w sumie tyle tłumaczenia i uzasadniania wyboru najlepszego oczyszczacza powietrza by wystarczyło), ale jednak sięgnęliśmy głębiej i sprawdziliśmy, który oczyszczacz powietrza najlepiej kupić za tysiąc zł lub do 1000 zł.

Konsultowaliśmy się ze sprzedawcami AGD, porównaliśmy parametry, testowaliśmy samodzielnie i sądzimy, że:

NAJLEPSZY OCZYSZCZACZ POWIETRZA DO DOMU TO WEBBER AP9405B

Sugerowaliśmy się głównie tym, aby do 1000 zł wybrać oczyszczacz powietrza z najlepszymi parametrami, najlepszymi filtrami, największą powierzchnią pomieszczenia czyszczonego (40m2), głośnością pracy i oczywiście ceną maksymalnie do 1000 zł

Oto kilka najważniejszych zalet wybranego przez nas najlepszego oczyszczacza powietrza:

  1. Jak zapewniają producenci oczyszczacz powietrza radzi sobie z pomieszczeniem 40m2
  2. Oczyszczacz jest gotów wymienić 220 m3 powietrza na godzinę
  3. Posiada najwięcej filtrów z wszystkich: filtr HEPA, katalityczny i węglowy
  4. Posiada także funkcję nawilżania powietrza
  5. Maksymalny poziom hałasu to 55 dB więc znośnie i nie będzie nam nic głośno pomrukiwało
  6. Kosztuje około 990 zł w zależności od miejsca zakupu

Czy warto używać filtra do oczyszczania powietrza?

My, tutaj w Krakowie nie zadajemy takich pytań, ale jeśli mieszkasz w innym miejscu i kontrolujesz stan powietrza ze względu na stan zdrowia swój lub swoich bliskich (możesz używać map lub aplikacji monitorujących stan powietrza w Twojej okolicy – polecamy https://airly.eu/map/pl/) – skoro z każdym oddechem w smogu wciągamy do krwiobiegu ponad 300 substancji toksycznych, to sprawa jest oczywista.

Kto jest głównie narażony na toksyczne działanie pyłów zawieszonych w powietrzu kiedy jest smog?

Wszyscy! Lecz najbardziej cierpią na tym dzieci, kiedy ich układ oddechowy nie jest jeszcze wykształcony i nie potrafią sobie poradzić więc zaczynają kaszleć. Absolutnie gorzej czuja się także astmatycy i osoby starsze, dlatego radzimy zainteresować się stanem powietrza w okolicy w której mieszkasz – nawet uchylone okna w czasie smogu sprawiają, że przez następne kilkanaście godzin Ty i Twoi bliscy wdychać będziecie trujące składniki smogu, dlatego oczyszczacz powietrza może okazać się niezbędnym urządzeniem, które pomoże Ci chronić to, co tak naprawdę najważniejsze – zdrowie twoich bliskich i Twoje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here