Najpraktyczniejsza pralka 2018 w rozsądnej cenie

432

Zasięgnęliśmy języka u wielu gospodyń piorących często i wszelakie ciuszki, prowadziliśmy rozmowy z ekspertami od efektywności wirowania, ekonomii- czyli klas energetycznych, i wytrzymałości najnowszych pralek.Towarzyszyliśmy w procesie czyszczenia ubrań metodą bąbelkową, w odplamianiu, skracaniu pracy pralki np. system VarioPerfect, a nawet praliśmy nocą i na sucho -tak jest to możliwe:)

Uznaliśmy zgodnie, biorąc pod uwagę ekonomiczność zużycia prądu, skuteczność prania, trwałość silnika, wielkość oraz tryb pracy bębna, funkcje i gabaryty urządzenia, że najpraktyczniejszą, najchętniej kupowaną i z najlepszymi opiniami pralką jest

Bosch WAN2427EPL Serie 4 VarioPerfect

Dlaczego nam się tak świetnie prało w pralce Bosch? Byliśmy już bardzo zmęczeni, a ją testowaliśmy ostatnią;). W rzeczywistości, nie dopatrzyliśmy się, żadnej wady , a tylko same wygody i plusy. No chyba, że skupimy się na wyświetlaczu, słabej jakości, to tyle w temacie minusy pralki Bosch WAN2427EPL  Serie 4 VarioPerfect.

Co z pozytywami?

  • przede wszystkim finanse, oszczędzamy już przy zakupie,bowiem pralka ma najwyższą klasę energetyczną A+++, a jej koszt to ok 1350,00
  •  tryb oszczędzania umożliwia nam także system VarioPerfect  w alternatywnych wyborach: TimePerfect (skracamy czas prania) i EcoPerfect ( oszczędność energii i środowiska)
  • wsad do 7 kg, możemy więc zafundować kąpiel z wariacjami całej pościeli i garderobie włoskiej rodziny,
  • aż 14 użytecznych programów, o czym zapewniły nam testujące gosposie, zachwalając opcje – puch, kołdry, antyalergiczny oraz MiX do łączenia różnych ubrań
  • cichy tryb pracy tego automatu (75 dB oraz wyposażenie w AntiVibration™ Design ) pociąga za sobą możliwość prania w porze nocnej (program nocny) oraz dodatkową  funkcją  „Gotowe za” (ustawiamy pranie z 24 godzinnym wyprzedzeniem
  • i jeszcze jeden atucik wybranego przez nas najpraktyczniejszego automatu  super wygodna funkcja dołożenia prania w trakcie.

Poza tymi wszystkimi przekonywującymi nas argumentami pralka nie jest o przerażających gabarytach, ma całkiem zgrabne wymiary 55 x 59,8 x 84,8 cm, wiruje jak przystało na dobry sprzęt 1200 obr/min.  Informuje o zbyt dużej ilości środka piorącego oraz o zakończeniu prania poprzez  sygnał dźwiękowy.

Taka pralkę możesz kupić TUTAJ

Zadowolenie, bo pierzesz ile chcesz, kiedy chcesz i możesz, dokładasz w trakcie prania (często przecież zapominamy- a jeszcze ten sweter), nie tracisz zbyt wiele finansowo.

Wygoda, bo wachlarz programowy nie jest zbyt wymyślny, a po prostu dość szeroki i praktyczny, sprawdzi się w przypadku większej rodziny czy pary.

Niezawodność-  Bosh to nie tylko dobra marka, mamy możliwość przedłużenia gwarancji, a a sama pralka posiada BARDZIEJ wytrzymały perfekcyjny silnik EcoSilence Drive™.

A takie sprytne rozwiązanie z ulokowanie pralki znajdziesz TUTAJ

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here