Obudowy w fajne wzory na Iphone oto nasze propozycje

Obudowy w fajne wzory na Iphone oto nasze propozycje

 

Co tam ciekawego w obudowach na Iphone?

Przeglądając internety natknęliśmy się na fajne etui do Iphone, które przyciągnęły nas swoimi ładnymi projektami, ciekawymi wzorami i kolorowymi motywami umieszczanymi na kejsach do Iphone. Kilka z nich na różne modele postanowiliśmy pokazać na Trendion gdyż wg nas są very trendy i mogą sprawić, że smartfon w takim etui będzie wyglądał jeszcze lepiej i nabierze „kolorków” 🙂

Dobrze jest przy wyborze obudowy do telefonu kierować się oczywiście osobistymi wrażeniami, aczkolwiek jest kilka uniwersalnych wzorów jak marmur czy kwiaty lub dla chętnych singielek koty🙂 Nam jednak spodobały się brokatowe złote fale na czarnym tle.

ETUI ZŁOTE FALE na Iphone 5 I 5s silikonowe. Miękka obudowa na Iphone 5 5s 5 se kejs okładka na Iphone 5/5s/se

Dla facetów trochę gorzej, nie ma aż takiego wyboru w necie choć kilka interesujących wzorów na Iphone znajdziemy na wspomianym www.etuitelefon.pl. Tak – sklep posiada obudowy do Apple Iphone  silikonowe, plastikowe oraz nawet typu mirror case na Iphone, więc na inne modele telefonu etui tam nie znajdziemy. Może coś bardziej „krejzi” by się mogło przydać na takiej obudowie?

OBUDOWA JUST PSYCHO na Iphone 5 I 5s plastikowa. Case ETUI na Iphone 5 5s 5 se okładka na Iphone 5/5s/se

Nasze oko zwróciło uwagę na wzory na obudowach, które ciężko sklasyfikować pojęciowo, są to raczej podobizny do mandala, obudowy geometric i wszelkie twory tego typu, które dzięki braku definicji wyglądają fajnie i cieszą nasze oko.

ETUI MANDALA VINTAGE na Iphone 6 I 6s silikonowe. Miękka obudowa na Iphone 6 6s kejs okładka na Iphone 6/6s

Każdy niech zdecyduje sam, ale te linki które prezentujemy nam podobają się najbardziej i wydaje nam się że są uniwersalne jeśli chodzi o wygląd a na pewno estetycznie kuszące!

Zatem do dzieła Iphonowcy! Można szaleć i przebierać we wzorach kolorach powłokach materiałach i tworzywach aby nadać swojemu telefonowi jeszcze  fajniejszy wygląd oraz zabezpieczyć go w od przypadku do wypadku.

ETUI GEOMETRIC MARMUR na Iphone 7 I 8 silikonowe. Miękka obudowa na Iphone 7 8 kejs okładka na Iphone 7/8

 

 

 


Trendion

Entuzjasta ciekawostek i nowinek

Udostępnij post

Napisz komentarz