Przegląd najfajniejszych etui na Iphone 6 7 8 i obudów na Etuiiphone.pl

Trendy w branży gsm na modne obudowy i etui do telefonu wciąż kwitnie więc należy się jakiś krótki przegląd fajnych kejsów. Ciekawe produkty prezentuje sklep z etui do Iphone – jak sama nazwa wskazuje etuiiphone.pl

Na pierwszy rzut idą obudowy marmur na różne modele Iphone. Bardzo ładne i miękkie kejsy do modeli Iphone 6 Iphone oraz Iphone 8 przyciągają uwagę wykonaniem i ciekawymi wzorami.

Wo czy rzucają się kejsy z jasnym marmurem oraz obudowy czarny marmur które dopasowane są do Iphone 6s oraz 8 a także marmurki dzielone z innymi kolorami na jednej obudowie np na Iphone 7. Interesująco przedstawiają się na Etuiiphone.pl także okładki elastyczne i miękkie (silikonowe) gdyż są transparentne i nie zakrywają Iphone a silikon z którego są wykonane jest specjalnie wykonany aby nie odbijały się odciski palców.

czarny i biały marmurek etui iphone

 

Kolejnym fajnym pomysłem na ciekawe obudowy z etuiiphone.pl sa elastyczne mirror case czyli silikonowe obudowy lustro które aą miękkie i łatwo się zdejmują. Pasują do Iphone 6s Iphone 7 i 8 oraz na najstarszy model Iphone 5s 5se. Lustrzany kejs wygląda szałowo na telefonie – dostępne kolory to złoty i srebrny.

 

Kolejne dobre wrażenie robią etui z wzorami czyli obudowy z nadrukiem na Iphone. Na www.etuiiphone.pl znajdujemy kilka ciekawych propozycji jak pastelowe kolorowe marmury, liście banana czy mandala.

Obudowa na Iphone 7 Iphone 8 case Iphone 7/8 etui biała mandala kejs Iphone 7 obudowa Iphone 8

Obudowa na Iphone 7 Iphone 8 case Iphone 7/8 etui bananowiec kejs Iphone 7 obudowa Iphone 8

 

Silikonowe etui marmur na Iphone 7 i Iphone 8 TRIPLE MARMUREK case na Iphone 7 8 miękka obudowa Iphone 7/8 marmurek trzy kolory

Etui holograficzne czy obudowy z uchwytem zachęcają dobrym wykonaniem i pomysłowymi rozwiązaniami (ta z uchwytem na palec, aby Iphone się nie wyślizgnął) Obudowy holograficzne prezentują fajne grafiki i na telefonie wyglądają odjazdowo, jeśli jesteś zwolennikiem  niebanalnego case na swój Iphone ten wzór jest dobrym wyborem

Obudowa na Iphone 7 Iphone 8 case Iphone 7/8 etui holograficzna kolorowa kejs Iphone 7 obudowa Iphone 8

 

Obudowa na Iphone 5/6/7/8 malowane drzewo wygląda jak autentyczne malowidło – ten kejs będzie wyglądał świetnie na każdym modelu Iphone i doda mu powagi w stylu retro. Bardzo dużo obudów na etuiiphone.pl to miękkie silikonowe etui więc przyjemnie się je i zakłada i zdejmuje z Iphone.

Obudowa na Iphone 6 case Iphone 6 etui malowane drzewko etui Iphone 6s

Posiadacze Iphone X także znajdą etui na Etuiiphone.pl Jest kilka ciekawych propozycji na ten model takich aby nie pogrubiały telefonu a jednocześnie chroniły go możliwie najlepiej. Gumowe silikonowe etui na Iphone X to chyba rozsądny wuybór biorac pod uwagę że miękki kejs nie porysuje telefonu.

Silikonowe miękkie etui Iphone X obudowa transparentna Iphone X case


Trendion

Entuzjasta ciekawostek i nowinek

Udostępnij post

Napisz komentarz