WYBIERAMY NAJFAJNIEJSZY PREZENT NA DZIEŃ MATKI!

WYBIERAMY NAJFAJNIEJSZY PREZENT NA DZIEŃ MATKI!

Jak na każdą okazję – Trendion.pl ma także listę prezentów na Dzień Matki. Nie jest łatwo wybrać prezent dla kobiety, dlatego nasze propozycje uwzględniają tylko najciekawsze i personalizowane prezenty. Jeśli myślisz o swojej Mamie, pewnie zgadzasz się, że przy wyborze podarunku chcesz, aby to był prezent marzeń – gdyż Mama jest jedna i wyjątkowa!

Nasze zestawienie zawiera cztery produkty, które na pewno mile zaskoczą Twoją Mamę i sprawią, że swoje święto będzie pamiętała długo i z sentymentem.

Na pierwszy rzut proponujemy wspaniały personbalizowany prezent – na pewno zaskakujący i pomysłowy.

wałki

1. WAŁEK KUCHENNY Z GRAWEREM – łączy wszystkie cechy idealnego prezentu dla mamy. Możesz wybierać wśród wielu pomysłowych i ładnie zaprojektowanych grawerów na dwóch rodzajach wałków – na dużym wałku kuchennym oraz na wałku małym. Wyobraź sobie ile radości sprawi Twojej Mamie pieczenie ciasteczek na których będzie wzór z wybranego przez Ciebie wałka. Nasze wałki z grawerem wykonane są z bukowego drewna i grawerowane są bardzo precyzyjnym laserem, dlatego możesz mieć pewność, że prezent dla Twojej mamy będzie wykończony bardzo starannie i będzie wyglądał świetnie!

PRZEGLĄDNIJ NASZE WAŁKI Z GRAWEREM: http://trendion.pl/prezent/do-kuchni/grawerowane-walki-kuchenne/

deski
2. DESKI KUCHENNE Z GRAWEREM

To nasz drugi typ na wyjątkowy prezent dla Mamy. Twoja Mama i tak prawdopodobnie często przebywa w kuchni – spraw, aby jej praca stała się bardziej sympatyczna i podaruj Jej pomysłową deskę z grawerem, której może używać do codziennych prac w kuchni. Polecamy szczególnie desk z własnym tekstem – tak, możesz do nas przesłać własny projekt graficzny lub napis a my za darmo wykonamy symulację Twojego projektu na desce. Po akceptacji projektu przystąpimy do wykonania Twojej unikalnej deski dla Mamy.

OTO NASZE DESKI KUCHENNE Z GRAWEREM: http://trendion.pl/prezent/do-kuchni/deski-z-dedykacja/

poduszki
3. Poduszki z nadrukiem.

Ten uniwersalny upominek może być oryginalnym prezentem dla Twojej Mamy. Zobacz ile fajnych poduszek mamy w swojej kolekcji. Jest tam kilka propozycji specjalnie na Dzień Matki więc pozostaje tylko wybrać idealną poduszkę, ładnie zapakować i podarować ją Mamie.

ZOBACZ NASZE PODUSZKI TUTAJ: http://trendion.pl/prezent/poduszki-z-nadrukiem/
kubki
4. Kubki z fajnym nadrukiem.

Sprawdź, czy Twoja Mama ma w kuchni swój własny dedykowany kubek z nadrukiem. Taki prezent uciesz każdego, ponieważ jest indywidualny i wybrany z myślą o tej konkretnej osobie. Zaglądnij do naszej kolekcji kubków i zobacz jakie fajne wzory zaprojektowaliśmy. Na pewno wybierzesz idealny dla swojej Mamy, która ucieszy się z praktycznego prezentu z dedykacją.

NASZE KUBKI ZNAJDZIESZ TUTAJ: http://trendion.pl/prezent/kubki-z-nadrukiem/


Trendion

Entuzjasta ciekawostek i nowinek

Udostępnij post

Napisz komentarz