Fajne pomysły – jak zrobić ciekawe etui na telefon


Jest tyle etui dostępnych na rynku i łączy je jedna wspólna cecha – większość z nich jest bardzo podobna i różnią się jedynie jakimś wzorkiem i kolorami. Jeśli masz chęci na coś ciekawszego, na jakiś “hand made” i odrobinę czasu, aby coś wykonać samemu – własnoręcznie wykonane etui do Iphone, Samsug, Huawei czy Xiaomi może cieszyć bardziej!

JAK WYKONAĆ SAMEMU ETUI DO TELEFONU?

To proste, kupujesz na parę złoty przezroczystą lub matową obudowę na telefon a to, co sprawi, że etui będzie wyjątkowe to właśnie Twoja inwencja twórcza i pomysłowość. Na poniższym filmiku masz kilka świetnych inspiracji. Zobacz jak prosto własnoręcznie można zrobić unikalne i niebanalne etui do telefonu!

via: 5minutecrafts

 

Nam najbardziej podoba się pomysł z kolorową wełną na wykonanie etui do Iphone – wystarczy parę chwil pracy a etui wygląda fantastycznie i jesteś pewien że nie spotkasz takiego case’s u nikogo! Obudowa na telefon wykonana z miniaturek też zapowiada się świetnie. Case na smatfon przypominający makaron może mieć wielu chętnych a w każdym tym wykonaniu głównie liczy się pomysł. Jeśli lubisz podłubać nad czymś samemu, to świetna inspiracja – a może podarujesz komuś własnoręcznie wykonane etui na telefon jako prezent? Tak stworzone przez Ciebie dzieło na pewno będzie cieszyć bardziej, niż gotowy podarunek kupiony w sklepie.


Podoba ci się? Podziel się ze znajomymi!

0 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *