Najfajniejsze uchwyty na palec do telefonów i na etui już u nas!


Jeśli rozglądasz się za akcesoriami ułatwiającymi utrzymanie telefonu w ręce i jednocześnie zwiększającymi bezpieczeństwo użytkowania smartfona – to jesteś w odpowiednim miejscu! Mamy kilka ciekawych nowych uchwytów do telefonów na palec, pozwalających w pewny sposób chwycić szeroki i śliski telefon tak, aby zmniejszyć prawdopodobieństwo jego wypuszczenia z ręki.

 UCHWYTY DO TELEFONU (RINGI) NA PALEC

To małe okrągłe uchwyty najczęściej przypominające obrączkę, przytwierdzane do telefonu lub do etui za pomocą mocnej taśmy dwustronnej 3M, zapewniające świetny uchwyt praktycznie każdemu smartfonowi. Jak wiemy, telefony są coraz cieńsze i coraz większe, przez co ich trzymanie w dłoni staje się coraz trudniejsze a ryzyko upuszczenia staje się realne. Uchwyty na palec to jedne z tych rozwiązań tego problemu, które dzięki swojej uniwersalności oraz niewielkim rozmiarom stają się zdecydowanie coraz bardziej popularną formą uchwytów do telefonów.

RINGI NA PALEC DO TELEFONU: IPHONE, SAMSUNG, HUAWEI, XIAOMI

Tak, nasze mini uchwyty w kształcie ringów są całkowicie uniwersalne a wiec łatwo przytwierdzisz je do etui lub bezpośrednio do telefonu każdej marki, byle by miejsce przyklejenia było płaskie i gładkie. Najlepiej oczywiście przemyśleć miejsce mocowania, gdyż pierwsze mocowanie jest najsilniejsze.

Poniżej przedstawiamy kilka ciekawych wzorów i kształtów ciekawych i fajnych uchwytów na palec do telefonów:

 

 

 


Podoba ci się? Podziel się ze znajomymi!

0 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *