Najwygodniejsze buciki dla przedszkolaka


Przeglądnęliśmy 25 najlepszych sklepów z butami dla dziecka i przetestowaliśmy kilka najbardziej obiecujących bucików na własnym przedszkolaku, którego posiadamy pod ręką i biorąc pod uwagę kilka najważniejszych szczegółów, którymi sugeruje się mała stopa aby uśmiechać się w buciku lub marudzić  uznaliśmy, że NAJWYGODNIEJSZYMI BUCIKAMI DLA PRZEDSZKOLAKA SĄ BUTKI FIRMY BOBUX..

Jak z każdą rzeczą kupowaną przedszkolakowi- najmądrzejszemu, wiedzącemu czego chce i wie od nas LEPIEJ,jest to tak, że sprawa rozbija się o indywidualne jego preferencje. A trochę swojego charakterku przelewa on nawet w taką prozaiczną rzecz jaką są buty. Wybór więc do łatwych nie należy. Naprawdę natrudziłam się ze znalezieniem najwygodniejszych bucików.

Więc pierwsza rada gdy wybierasz się do sklepu aby przymierzyć  najwygodniejsze buty (zawsze z dzieckiem! nigdy bez niego), odwiedzaj tylko wcześniej wybrane przez samą siebie sklepy, gdzie już cokolwiek upatrzyłaś (możesz zrobić to uprzednio przez internet). Unikniesz w ten sposób sytuacji uciążliwego i czasochłonnego mierzenia, oglądania obuwia, a tym samym narzekania swojego jakże cierpliwego PRZEDSZKOLAKA.

Kolejne spostrzeżenie, a nawet  nadrzędna ZASADA  jakiej powinniśmy się trzymać kupując  WYGODNE butki PRZEDSZKOLAKOWI to zdrowie maleńkich stópek. Nie sugerujmy się radami nawet pań ze sklepu, czy forów dyskusyjnych. Bierzmy pod uwagę:

  • jak miękka jest PODESZWA obuwia, powinna zginać się na wysokości przodostopia (to takie ciekawe miejsce pełne łaskotek gdzie mieszczą się  palce i część śródstopia połączona z palcami)
  • PRZÓD- czubek buta musi pozwalać na swobodę ruchów paluszków, najlepiej okrągły , granice luzu to 5- 10 mm ani milimetra więcej, aby nózia się nie przesuwała
  • ZAPIĘTEK obejmujący  stabilnie, sztywno  piętkę, niewiele pod kostką nóżki

Z innych istotnych wskazówek przy doborze bucików jest materiał z jakiego jest on wykonany.Zastanówmy się czy maluch będzie chodził w nich parę godzin dziennie (kapciuszki do przedszkola), czy będzie biegał troszkę albo od czasu do czasu dreptał w mokrej trawie?Czy nóżka w obuwiu oddycha, wentyluje się?Czy jest stabilna?

Z najnowszych doniesień wynika, ze ważną sprawą w doborze buta jest aby materiał z jakiego wykonany był NATURALNY wolny  od chromu i niklu  i innych substancji szkodliwych.

Dążąc do spełnienia tych wszystkich wymogów, dostałam w swoje ręce coś jeszcze lepszego. I te właśnie obuwie , po wielu godzinach roztrząsania i doświadczania uznałam wraz z moim osobistym dzieciem za NAJWYGODNIEJSZE BUCIKI DLA PRZEDSZKOLAKA  FIRMY BOBUX.

 

Znajdziesz je

Tutaj

Dlaczego dostałam coś więcej? Bo BOBUX  zrobił buty idealne dla  dziecka.

Moja córka sama wybrała  model- estetyczny śliczny kolorowy dopracowany w każdym szczególe. Sama je włożyła:) Nóżka w butkach śmieje się, bo oddycha w tak miękkiej skórce i ma swobodę ruchów nieporównywalną z żadnym innym obuwiem. Mówi się “bucik pracuje razem z nóżką” i tak właśnie jest w przypadku obuwia BOBUX. 

Ale muszę przyznać, że również DOBRE  są buciki hiszpańskiej firmy Biomecanics. Buty te wykonane z doskonałej jakości skór zapewniają odpowiednią wentylację, gwarantują także komfort termiczny. Mają też doskonałą wkładkę antybakteryjną oraz system stabilizatorów dla nóżki minimalizujących ryzyko otarć.

Znajdziemy je TUTAJ

Równie dobry patent mają przykładowo buty naszej polskiej formy BARTEK która przygotowuje wysokiej jakości wnętrze bucika np. wewnętrzny system Sympatex chroniący stopę dziecka oraz podeszwę Vibram, która gwarantuje przyczepność oraz odporność.

Mają wiele idealnych rozwiązań i ze specjalną dedykacją dla wszystkich PRZEDSZKOLAKÓW, którzy mają mocno nadszarpnięte nerwy przy ubieraniu obuwia, ( moja  dziewczyna przykładowo wyrzuca w takich sytuacjach butki w powietrze). Posiadają idealne  zapięcia obuwia na rzepy.

 

 

Znajdziesz  je TUTAJ

 


Podoba ci się? Podziel się ze znajomymi!

0 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *