Personalizacja produktów – trzy pomysłowe trendy


841
1 share, 841 głosów

 

Era personalizacji towarów i produktów czyli “kastomizacji” oraz posiadania swojego stylu “innego niż wszyscy” to w obecnych czasach już rzeczywistość i konkretna moda. Wiele osób chce się wyróżniać, posiadać rzeczy których nikt inny nie jest w stanie kupić a trend personalizacji i dostosowania kupowanych produktów pod własny gust daje takie możliwości. Zobaczmy co świat na to – czy pojawiły się jakieś nowe formy tworzenia własnych koncepcji na bazie kupowanych towarów.

  1. NIKE WPROWADZA GAKOU FLYKNIT 

SPERSONALIZOWANE BUTY

Jeśli masz już dość tego, że logo na butach Nike jest dokładnie w tym samym miejscu gdzie logo na butach koleżanki –  z zestawem Nike do robienia własnego logo możesz umieścić je w dowolnym miejscu. Wraz butami przychodzą więc matryce dzięki którym oddajesz się zawzięcie pasji tworzenia własnej niepowtarzalnej pary butów z logo przesuniętym gdzie tylko Ci się podoba. Tak więc wydajesz kilka stówek i jedyne co musisz, to dokończyć własne buty, tak odrobinkę w stylu IKEA.

news.nike.com

2. PERSONALIZACJA OPAKOWAŃ

Pewna właścicielka restauracji wpadła na pomysł, aby jedzenie na wynos zostało w pamięci konsumentów na dłużej. Zamiast resztki kotleta wrzucić w zwykłe plastikowe opakowanie – jedzenie na wynos pakowane jest w specjalny zestaw do personalizacji opakowania co, oprócz zdecydowanego efektu marketingowego, daje możliwość dodatkowej zabawy:) Spersonalizowane pudełeczka na pewno rzucają się nadal w oczy w domu i z pewnością przypominają o miłej i nietypowej wizycie w restauracji a tym samym zachęcają do powrotu. Good idea!

3. MARMUROWE DESKI DO KROJENIA Z MONOGRAMEM 

Ciekawy pomysł na prezent dla NIEJ. Pięknie wyglądająca deska z wyjątkowego materiału – marmuru a do tego możliwość wygrawerowania monogramu. Prezent robi fajne wrażenie chyba na każdej obdarowanej osobie. Sama idea spersonalizowania deski do krojenia oczywiście nie jest nowa, ale użycie marmuru jako materiały nadaje koncepcji ciekawego dopełnienia i sprawia, że może być to niezły kandydat na naprawdę wyjątkowy prezent

więcej tutaj


0 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wybierz typ wpisu
Quiz o osobach
Seria pytań, które dotyczą osobowości
Quiz o ciekawostkach
Seria pytań z poprawnymi i złymi odpowiedziami, które mają sprawdzić czyjąś wiedzę
Ankieta
Głosowanie mające na celu podjęcie decyzji lub określenie opinii
Opowiadanie
Sformatowany tekst z możliwością dodania filmów i zdjęć
Lista
Klasyczna lista internetowa
Odliczanie
Klasyczne internetowe odliczanie
Otwarta lista
Prześlij swój własny przedmiot i zagłosuj na najlepsze zgłoszenie
Lista rankingowa
Głosowanie mające na celu wybrać najlepszą pozycję na liście
Memy
Przesyłaj własne obrazy, aby tworzyć spersonalizowane memy
Film wideo
Dodaj film z Youtube, Vimeo czy Vine
Audio
Muzyka z Soundcloud lub Mixcloud
Obrazek
Photo or GIF
Gif
Animowany GIF